Jakie mogą być formy płatności za bilet lotniczy?

W trakcie procesu rezerwacji biletu lotniczego pojawi się ekran płatności. Na tym etapie należy w pierwszej kolejności uzupełnić dane o płatniku. Płatnikiem nie musi być osoba, której nazwisko znajduje się na bilecie lotniczym. W trakcie uzupełniania informacji o płatniku należy zwrócić uwagę na poprawne wpisanie danych kontaktowych tzn. adres e-mail i numer telefonu. Jeżeli klient chce otrzymać fakturę, to należy w trakcie procesu płatności za bilet wybrać odpowiednią opcję. Faktura zostanie wysłana na dane kontaktowe podane przez płatnika.

Przelew – w przypadku wyboru tej formy płatności, to po dokonaniu rezerwacji pojawi się informacja o terminie, do którego musi być ona opłacona. Po upływie tego terminu rezerwacja zostanie automatycznie anulowana przez przewoźnika. Jeżeli nie ma możliwości wykonania przelewu w wyznaczonym terminie, to należy niezwłocznie w tej sprawie skontaktować się z naszą infolinią.

Karta płatnicza – w przypadku wyboru tego rodzaju płatności na ekranie pojawi się pole "Dane karty płatniczej". W miejscu tym należy podać wszystkie wymagane dane oraz dokonać płatności.

 

Bilety lotnicze - przydatne informacje

Nasze stacjonarne biuro podróży

Biuro Podróży "YES"
27-400 Ostrowiec Św.
ul. Sienkiewicza 66

tel./fax (+48) 41 249 03 22

...