Jak zarezerwować wczasy?

System wyszukiwania wczasów i ich rezerwacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Działanie wyszukiwarki zostało ustawione w taki sposób, aby rezerwacja i zakup wycieczki lub wczasów był szybki, łatwy i skuteczny, a forma płatności bezpieczna.

Krok pierwszy.

W pole wyszukiwarki należy wpisać docelowe miejsce wyjazdu, określić miejsce wyjazdu, rodzaj transportu, termin wyjazdu oraz określić ilość osób wyjeżdżających na wakacje. Należy także podać wiek dzieci poprzez zaznaczenie boksu "z dziećmi" i wybranie ich wieku. Następnie należy kliknąć przycisk: "SZUKAJ".

Krok drugi.

Pojawia się lista z ofertami spełniającymi kryteria wyboru. Na tym etapie można dokonać wyboru oferty, a klikając w nazwę kraju i odpowiedniego regionu pojawią się oferty z możliwością sprawdzenia opisu, obejrzenia zdjęć, sprawdzenia położenia oraz ocen klientów.

Krok trzeci.

Jeśli będziesz chciał dokonać wstępnej i niezobowiązującej do zakupu rezerwacji, wystarczy kliknąć przycisk z ceną, a na ekranie pojawią się oferty w danym hotelu w różnych terminach. Po wybraniu odpowiedniego terminu należy kliknąć przycisk "DALEJ" i nastąpi przekierowanie do rezerwacji. Po wybraniu odpowiedniego systemu rezerwacji system przekieruje do rezerwacji, w którym należy podać: dane osobowe osoby dokonującej rezerwacji oraz dane osób towarzyszących w wakacjach. W polu: Twoje uwagi możesz wpisać pytania lub życzenia dotyczące oferty która została wybrana. Wypełniony formularz zostanie automatycznie przesłany do odpowiedniej osoby w Stacjonarnym Centrum Rezerwacji, która od tego momentu będzie Twoim opiekunem i pomoże Ci w załatwieniu pozostałych formalności. W każdej chwili możesz połączyć się telefonicznie z naszym Konsultantem dzwoniąc pod numer infolinii 41 249 03 22. Nasz Konsultant pomoże Ci wybrać ofertę wyjazdu turystycznego oraz udzieli wsparcia przy dalszych niezbędnych formalnościach.

Krok czwarty.

Po potwierdzeniu dostępności miejsc i ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty zostaną przesłane drogą e-mailową dokumenty dotyczące rezerwacji. Należy je sprawdzić i czytelnie podpisać, a następnie odesłać na podany przez naszego Konsultanta adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Następnie prosimy o dokonanie zapłaty za rezerwację na nasz rachunek bankowy:

Bank ING 42 1050 1461 1000 0091 3660 9881.

Bilety lotnicze i dokumenty podróżne będą czekały w punkcie odpraw na lotnisku. Konsultant po zaksięgowanej wpłacie za rezerwację prześle potwierdzenie dokonania rezerwacji, które należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.

Krok piąty ... to już tylko wakacje.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Stacjonarne Centrum Rezerwacji
telefon: 41 249 03 22,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wczasy i wycieczki - przydatne informacje

Nasze stacjonarne biuro podróży

Biuro Podróży "YES"
27-400 Ostrowiec Św.
ul. Sienkiewicza 66

tel./fax (+48) 41 249 03 22

...