Jakie mogą być formy płatności za bilet lotniczy?

Jakie mogą być formy płatności za bilet lotniczy?

platnosc telefonem

W trakcie procesu rezerwacji biletu lotniczego pojawi się ekran płatności. Na tym etapie należy w pierwszej kolejności uzupełnić dane o płatniku. Płatnikiem nie musi być osoba, której nazwisko znajduje się na bilecie lotniczym. W trakcie uzupełniania informacji o płatniku należy zwrócić uwagę na poprawne wpisanie danych kontaktowych tzn. adres e-mail i numer telefonu. Jeżeli klient chce otrzymać fakturę, to należy w trakcie procesu płatności za bilet wybrać odpowiednią opcję. Faktura zostanie wysłana na dane kontaktowe podane przez płatnika.

Przelew – w przypadku wyboru tej formy płatności, to po dokonaniu rezerwacji pojawi się informacja o terminie, do którego musi być ona opłacona. Po upływie tego terminu rezerwacja zostanie automatycznie anulowana przez przewoźnika. Jeżeli nie ma możliwości wykonania przelewu w wyznaczonym terminie, to należy niezwłocznie w tej sprawie skontaktować się z naszą infolinią.

Karta płatnicza – w przypadku wyboru tego rodzaju płatności na ekranie pojawi się pole “Dane karty płatniczej”. W miejscu tym należy podać wszystkie wymagane dane oraz dokonać płatności.

2 komentarze

  1. Treści, które może odświeżą Wam trochę temat. Sami sprawdźcie

  2. Martynika pisze:

    Jeśli szukasz treści, które naprawdę rozszerzają horyzonty, ten artykuł jest dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *