Propozycja dobrego leasingu samochodu

Propozycja dobrego leasingu samochodu

samochód Toyota

Samochody Toyoty to marka samochodów doskonale znana i bardzo popularna. Toyota zaproponowała więc swoim klientom bardzo dobre leasingi na swoje samochodu. Większość z nich, co prawda, skierowana jest do przedsiębiorców, ale propozycje są ciekawe i dające dużo plusów. Jakie propozycje leasingu samochodu znajdują się w ofercie Toyoty? Więcej w dalszej części artykułu lub na stronie: http://auta-firmowe.pl/leasing-samochodu-osobowego-a-koszty.

Propozycje leasing Toyota

Bardzo popularny jest leasing operacyjny i leasing finansowy. W pierwszym przypadku przedsiębiorca nie może wprowadzić przedmiotu umowy leasingowej do stanu swojego majątku. Czyli nie może odliczyć sobie amortyzacji. Jednak w koszty wlicza sobie comiesięczne raty oraz wszelkie naprawy pojazdu i zakup paliwa. Bez problemu odlicza także podatek VAT zawarty w kolejnych ratach leasingowych.

Leasing finansowy polega na tym, że samochód jest wpisany w stan majątku leasingobiorcy. Odliczana jest więc jego amortyzacja.

Dlaczego warto jest zdecydować się na leasing Toyoty?

Leasing Toyoty to propozycja, dzięki której właściciel firmy podpisze umowę szybko, bez większych kosztów. Potrzebne służbowe samochody można otrzymać bardzo szybko i to z gwarancją odkupienia ich przez dealera Toyoty po upływie umowy.

Leasing Toyota Smartplan

SMARTPLAN to ostatnia propozycja leasingowa firmy toyota. Daje on duże możliwości a jego główne cechy to:

  • spłacanie jedynie tej wartości samochodu, która odpowiada rzeczywistej utracie wartości pojazdu,
  • jest odpowiedni dla małych i średnich firm, jak również doskonale sprawdza się w większych firmach,
  • przy niezawodności Toyoty, mamy gwarancję niskiej utraty wartości samochodu, na leasing którego się zdecydowaliśmy,
  • po ustaniu umowy leasingowej dany samochód możemy sprzedać dealerowi a w zamian podpisać nową umowę,
  • koszty leasingu samochodu są niskie, nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów podpisania umowy, raty są specjalnie dedykowane dla klienta,
  • wszelkie formalności możemy załatwić u dealera Toyoty, czyli wchodzimy do salonu Toyoty z chęcią zakupu samochodu a wychodzimy a raczej wyjeżdżamy samochodem.

Jakie są obowiązki przedsiębiorcy?

Każdy leasing czy kredyt wymaga dobrej współpracy pomiędzy leasingobiorcą i leasingodawcą. Leasingobiorca też ma pewne obowiązki, które są od niego wymagane.

Samochody służbowe mają być tylko samochodami służbowymi, oznacza to, że przedsiębiorca musi:
– zgłosić samochód do urzędu skarbowego jako samochód firmowy,
– prowadzić spis tras, wykonanych tym samochodem,
– prowadzić listę usterek i napraw oraz rozpisywać zakup paliwa.

Względem leasingodawcy, przedsiębiorca musi spłacać co miesięczne raty bez opóźnień. Również w przypadku smart planu toyoty nie powinien znacznie eksploatować samochodów, które już przy podpisaniu umowy mają wyznaczoną wartość rezydualną, czyli taką za jaką dealer odkupi samochód od przedsiębiorcy po zakończeniu umowy.

Leasing Toyota

Bez względu na jaki leasing się zdecydujemy, podpisując umowę z Toyotą zawsze mamy same plusy i otrzymujemy wiele udogodnień. Te leasingi są bardzo popularne i przede wszystkim są niezwykle elastyczne dla każdego właściciela firmy.

Samochody marki Toyota są niezawodne i przez to umowy z Toyotą są bardzo dobrymi umowami. Stworzenie floty samochodowej danego przedsiębiorstwa, przy pomocy odpowiednich umów z Toyotą, jest łatwe. Samochody służbowe są wizytówką danej firmy, dobrze więc by były to samochody jak najlepsze, dobrej marki, sprawne, niezawodne i zakupione na dobrych warunkach.

Samochody służbowe są wykorzystywane przez naszych pracowników, dobrze więc by było by nauczyć ich poprawnego korzystania z samochodów firmowych.

Jedna odpowiedź

  1. To jest ten rodzaj treści, który sprawia, że internet jest tak wartościowym miejscem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *